AKO A KDE ZAČAŤ

Metódu tvárovej gymnastiky podľa Camille Volaire je možné aplikovať podľa jej knihy s názvom „O 10 týždňov o desať rokov mladšia“. Tá Vás však obohatí skôr o teoretické poznatky. V praktickej časti pri vykonávaní cvikov na jednotlivé svalové partie tváre je veľmi dôležité odborné vedenie certifikovanou cvičiteľkou s praxou. Až pri cvičeniach s ňou si uvedomíte, že dobrú polovicu cvikov z knižky ste cvičili nesprávne.

Akreditovaný kurz tvárovej gymnastiky mi poskytol kvalitné odborné, teoretické a praktické vedomosti. Získané osvedčenie ma oprávňuje k výkonu funkcie lektorky tvárovej gymnastiky s platnosťou v celej SR. V kurze sa venujem klientkám vždy individuálne. Je to dôležité. Každá tvár je iná, rovnako ako problémy, ktoré trápia moje klientky a preto je takýto prístup primeraný. Samozrejme je možný aj skupinový tréning v dvojici maximálne však v trojici. V tomto prípade je cena výhodnejšia (viď CENA KURZU).
Mojím krédom je odhodlanie a výdrž!
Želám Vám správne rozhodnutie.

tvarova-content01 slogan-tvarova-final-600


Upozornenie: Na všetky príspevky sa vzťahuje autorské právo. Uverejnené texty, príspevky a reklamy majú výlučne informatívny charakter. MVDr. Eva Žabková nezodpovedá za škody, alebo prípadné nepríjemnosti, ktoré by mohli vzniknúť nepochopením alebo nesprávnym výkladom tejto inštrukcie alebo cviku.

spodny2