METÓDA

Tvárová gymnastika prebieha v troch fázach:

Prvá fáza je izomerická, zasahuje všetky vrstvy pokožky, regenerujú sa pri nej aj kolagénove a elasténove vlákna. Výsledkom je opäť pevná a pružná koža. Táto fáza má desať sedení po jednej hodine pod vedením cvičiteľky.

Druhá fáza je zameraná na formovanie a spevňovanie. Kým cvičenie v prvej fáze trvá asi hodinu v druhej fáze maximálne 18 až 20 minút. Cvičenie je rýchle a dynamické. Cvičí sa doma, alebo pokojne aj v práci, podľa knihy cvikov, ktorú dostanete od cvičiteľky po absolvovaní I.fázy. Najlepšie je však cviky vykonávať ráno a večer vždy po 10 minútach. Dobré je začať pred zrkadlom, aby ste mohli svoju mimiku kontrolovať. Pred cvičením si naneste na tvár a krk krém, tým si svaly zahrejete a pripravíte na následnú záťaž.

Tretia fáza je udržiavacia a začína po 6 až 8 týždňoch. Cvičenie je dobré kombinovať aj s kvalitnými krémami, sérami, maskami ale aj masážami. Tie môžu lepšie a účinnejšie v pokožke pôsobiť, pretože prekrvenie a cirkulácia umožní lepšiu vstrebateľnosť a využitie aktívnych látok.

tvarova-content05 slogan-tvarova-final-600


Upozornenie: Na všetky príspevky sa vzťahuje autorské právo. Uverejnené texty, príspevky a reklamy majú výlučne informatívny charakter. MVDr. Eva Žabková nezodpovedá za škody, alebo prípadné nepríjemnosti, ktoré by mohli vzniknúť nepochopením alebo nesprávnym výkladom tejto inštrukcie alebo cviku.

spodny2