TVÁROVÁ GYMNASTIKA

Tvárová gymnastika je najlepšou prirodzenou metódou, ktorou je možné vrátiť tvári mladosť a pevnosť. Ešte donedávna sa verilo, že vplyvom zemskej príťažlivosti svaly a pokožka tváre klesajú, a preto dochádza k ochabovaniu a k strate pevných kontúr tváre. Dnes však vďaka plastickej chirurgii vieme, že je to dôsledok ochabovania svalovej hmoty. Pomalé uvoľňovanie tvárového svalstva začína väčšinou po 28.roku života. Sú to zo začiatku len jemné vejáriky okolo očí, alebo prehlbujúce sa vrásky smiechu. Vtedy si ešte neuvedomíme, že je to práve dôsledok začínajúceho sa procesu pod kožou našej tváre.

Naša tvár pôsobí ako naša vizitka.
Ak ju teda chceme mať v čo najlepšom stave, je nutné začať s pravidelným precvičovaním tvárových svalov a nestačí len používať krémy na spevnenie pleti. Gymnastika tváre nie je náročná, chce to len nájsť chuť k pravidelnému cvičeniu a vytrvať. Ide o cielené sťahovanie a uvoľňovanie tvárových svalov, ktoré spôsobí, že pleť sa stane hebkejšia, pružnejšia a spevnie.

A ešte jedna veľká výhoda, cvičiaca žena nepodstupuje žiadne riziká, ako napríklad v prípade operácií alebo injekcií.

tvarova-content08

slogan-tvarova-final-600


Upozornenie: Na všetky príspevky sa vzťahuje autorské právo. Uverejnené texty, príspevky a reklamy majú výlučne informatívny charakter. MVDr. Eva Žabková nezodpovedá za škody, alebo prípadné nepríjemnosti, ktoré by mohli vzniknúť nepochopením alebo nesprávnym výkladom tejto inštrukcie alebo cviku.

 spodny2